vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_7174

Padėkos ir paramos vakaras “Otto” restorane

“National Hotel” restoranas keletą metų veikė kaip viešbučio restoranas, neturėdamas savo konkretaus vardo. Dabar, kai jame organizuojama vis daugiau renginių – Naujųjų Metų, vestuvių, tuoktuvių ceremonijų, privačių ir verslo renginių, atsirado natūralus poreikis suteikti restoranui aiškų pavadinimą. Nuo šiol jis bus vadinamas “Otto” restoranu. Ne atsitiktinai, o istorinio viešbučio asmens garbei…

vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_7174Jau 1839-1842 vietinėje spaudoje minima, kad šioje vietoje veikė viešbutis ir restoranas „Prie Baltosios gulbės“ – „Zum weißen Schwan“. Per ilgą istoriją viešbutis turėjo keletą savininkų, pavadinimai taip pat kelis kartus keitėsi. XX a. 2-jame dešimtmetyje viešbutį įsigijo A. Meyer, Smiltynės Kurhauzo nuomininkas. Jam mirus, savininke tapo jo žmona, o viešbutis dar kartą pakeitė pavadinimą į „Baltijos rūmai“ – „Baltischer Hof“.

1923 ponia Meyer našlė ištekėjo už Otto Frick,  apie 1925 viešbutis buvo perduotas jo nuosavybėn ir priklausė jam net 21 metus, iki kol buvo priverstas išvykti į Vokietiją. Šio ilgamečio savininko vardo garbei ir pavadintas jaukusis viešbučio  restoranas. Kol kas tai nėra nuolat veikiantis restoranas su konkrečiu meniu, tai yra pop-up restoranas Klaipėdos senamiestyje, kuriame po pusryčių viešbučio svečiams, galima sukurti ir verslo konferencijos atmosferą, ir romantišką arba prabangią erdvę vestuvių, krikštynų, gimtadienio ar kitos progos puotai.

vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6552 vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6535 vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6576

Padėkos ir paramos renginį organizavome antrąjį kartą – kaip dovaną esamiems ir būsimiems klientams, partneriams, kolegoms, nes esame tikri, jog reikia pažinti vieniems kitus gyvai, pabendrauti, susitikti, pasikalbėti apie praėjusius bei ateinančius metus. Norime parodyti, kaip pasikeitėme, ką naujo nuveikėme, ką gražaus sukūrėme.

Šiemet restoranas pasipildė nauja maža erdve – vidiniu kiemeliu, kuriame žaliuoja medeliai bei žydi gėlės. Tikime, kad vasarą tai taps nepakeičiama traukos vieta švenčiantiems savo pobūvius “Otto” restorane!

vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_7168vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_7203

Susitikus švęsti, džiaugtis, mėgautis, nepamirštame ir socialiai atsakingo verslo svarbos. Viešbutis “National Hotel” jau keletą metų bendradarbiauja su Aleksandro Gridino paramos fondu. Šiemet bendradarbiavimo tikslas – Girulių sutrikusio vystymosi kūdikių namus paremti bent jau vienu neįgaliųjų vėžimėliu. Vakaro metu surengėme loteriją, kurios metu aukojantys svečiai galėjo laimėti vertingus viešbučio, restorano, baro bei golfo klubo  “National Golf Resort” prizus! Buvo gera žavėtis svečių dosnumu.

vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6794

vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6531vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_7255

Vakaro metu ne tik vaišinome gardžiomis vaišėmis bei gėrimais, vykdėme loteriją su vertingais prizais, bet ir klausėme nuostabaus dueto – Laimono Urbiko su Kristina Jatautaite bei kvietėme užeiti į konferencijų salėje sukurtą golfo oazę, kur svečių laukė profesionalus treneris ir merginos!

vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6604vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6779vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_7063

Dar viena staigmena laukė ir ekskursijos po viešbutį metu – kambariuose lankytojų laukė gyventojai! Viename kambaryje  svečiai sutiko šeimą, kitame – verslininkus, trečiame – nuotakos fotosesiją. Nuotaikos, juokas ir šypsenos džiugino širdis! Beje, ne visiems buvo lengva patikėti, jog viešbutyje yra net 50 kambarių.

vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6989 vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_7029vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6945vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_6984

Renginys suteikė daug džiugių akimirkų ir viešbučio personalui, ir svečiams, o visų mūsų dovanotas dosnumas kels šypsenas kūdikių namų gyventojams. Tikime, kad po laiko sunkiai dirbti, ateina laikas mėgautis!

Pažadame, renginys nebuvo paskutinis – kitais metais kursime naują šventę Jums.

vzx.lt-egles-sabaliauskaites-foto-N3S_7191

Daugiau foto rasite čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.987853294631275.1073741847.128055017277778&type=3

Už nuotraukas nuoširdžiai dėkojame: Eglės Sabaliauskaitės foto (vzx.lt)