IMG_9137

Pusryčiai, kurie įkvepia

Pusryčius suvalgyk pats, pietus dalinkis su draugu, o vakarienę atiduok priešui.

Kodėl valgyti pusryčius taip svarbu? Per naktį mūsų angliavandenių atsargos, kurios aprūpina ląsteles energija, išsenka. Taigi nepavalgę pritrūksime energijos kasdieniams dideliems darbams nuveikti. Pabudus ilgą laiką nevalgant prastėja atmintis, silpnėja koncentracija, todėl geriausia pusryčius valgyti tarp 7 ir 9 val ryto.

Jei kasdieniai sumuštiniai jau pabodo, o ir rytą norisi pradėti įkvepiančiai – mes žinome, ką reikia daryti. Įvairūs, gausūs ir nepabodę pusryčiai senamiestyje! Kasdien jau nuo 7:30! Kol vasaros orai lepina,  pasitikite rytą mūsų lauko terasoje. Pradėkite rytą prieš darbus gryname ore su kvapnia kava, susitikite su kolegomis ir kartu pradėkite produktyvią darbo dieną arba pasistiprinkite prieš nuotykių kupiną atostogų dieną.

Meniu ruošėme su atidumu ir meile – išsirinks tiek rytiniai smaližiai, tiek ir mėgstantys sočius bei rimtus pusryčius. Mūsų rekomendacija – pusryčių beigelis su keptu kiaušiniu, mūsų sūdyta lašiša ir šviežiais špinatų lapeliais!

 

Pusryčiai Storame Katine

Mūsų mėgstamiausias – pusrytinis beigelis

 

IMG_9180 - Copy

Šviežios ir gaivios vaisių salotos su jogurtu ir chia sėklomis

 

IMG_9204 - Copy

Sotūs angliški pusryčiai

 

IMG_9075

Avižinė koše su šviežiomis sezoninėmis uogomis

 

IMG_9123 - Copy

Brusketos su varškės kremu ir balzamiko redukcija

 

IMG_9087 - Copy

Brusketos su sultinga vištiena, pomidorais ir mėlynaisiais svogūnais

IMG_9260 - Copy

Minkštučiai blyneliai su klevu sirupu

 

Pusryčiai „Storame Katine“ ir jo lauko terasoje

Darbo dienomis: 7:30-11:00

Savaitgaliais: 7:30-12:00

Didesniems rytiniams susitikimams ar produktyvioms „brainstorming“ sesijoms stalą galite rezervuotis iš anksto telefonu: +370 655 72285