Tiesioginė rezervacija
Išskirtiniai pasiūlymai
Geriausios kainos garantija

Laikas mėgautis poilsiu išskirtine istorija bei architektūra pasižyminčiame “National Hotel” viešbutyje

Viešbutis „National“ įsikūręs pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje, yra istoriškai ir architektūriškai unikalus pastatas. 1855 m. prisikėlęs iš pelenų, dabar yra jaukus boutique viešbutis su Klaipėdos praeities dvasia, kuriame puoselėjamos svetingumo tradicijos.

Viešbutis

Užsisakykite kambarį ir mėgaukitės komfortu

„National“ viešbutis yra Klaipėdos miesto istorijos ir architektūros dalis, todėl kiekvienas jo kambarys yra unikalus, skiriasi išdėstymu ir dydžiu. Visus viešbučio kambarius puošia autentiški įvairių menininkų darbai.

Pasirinkite kambarį su vaizdu į Teatro aikštę, Danės upę ar ramų vidinį kiemą ir mėgaukitės savo viešnagės kokybe.
Kambariai

Prabanga ir komfortas

Visuose kambariuose yra televizoriai, telefonai, seifai, mini barai, rašomieji stalai, tamsinamosios užuolaidos, elektroninė durų užrakinimo sistema, individualiai valdomas oro kondicionierius, šildomos vonios grindys.
Restoranas

Maistas kalbantis jūsų skonio palete

Gastro bare „Storas Katinas“ savo svečius lepiname moderniais Europietiškais ir Lietuviškais patiekalais, kuriuose išsiskiria vietinė ir sezoninė produkcija, patiekiama su šilto svetingumo pojučiu visiems mūsų svečiams.
Vestuvės ir Pobūviai

Nepamirštamos patirtys pritaikytos jums

Kviečiame visus pabendrauti prie puodelio arbatos ar kavos, kad galėtume paversti jūsų šventę išskirtine. Pažadame sukurti įvykį, kurį prisiminsite!
Golfas

Stay & Play

Mėgaukitės nuostabia 3 naktų viešnage „National“ viešbutyje su 2 golfo žaidimais „National Golf Resort“. Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos.
Privatūs renginiai

Progos, kurias prisiminsite

Erdvi ir elegantiška salė puikiai tinka susitikimams, konferencijoms, mokymams, šventiniams renginiams, pristatymams. Salė yra šalia viešbučio restorano „Otto“, todėl pertraukų metu svečiai gali atsipalaiduoti ir mėgautis puodeliu kavos bei užkandžiais jaukioje restorano erdvėje.

Vestuvės

Pažadame, kad viskas prasidės šiek tiek kitaip nei sunkiai suprantami patiekalų sąrašai ir bendri pasiūlymai.

Susitikimai

Autentiška raudonų plytų siena, menanti istorinius laikus, daro interjerą išskirtinį ir suteikia svečiams galimybę pajusti viešbučio istorijos dvasią.

Konferencijos

Erdvi ir elegantiška salė puikiai tinka susitikimams, konferencijoms, mokymams, šventiniams renginiams, pristatymams.

„Puiki vieta pačiame senamiesčio centre. Žavi senesnio laikotarpio atmosfera ir dekoras. Puikūs pusryčiai “.

Tommi - Booking.com
Rezervacija

Atvykimas

National Hotel
Žvejų g. 21/Teatro g. 1,
LT-91247, Klaipėda
Lietuva