Kambariai

Įsiregistruoti Nuo 14:00
Išsiregistruoti Iki 12:00

Svečiai su vaikais

Visų tipų kambariuose, išskyrus vienviečius, galite patogiai įsikurti kartu su savo vaikais. Priklausomai nuo kambario tipo gali būti paruoštos 1–2 papildomos lovos. Kūdikiams iki 3 metukų pagal pageidavimą ir išankstinį užsakymą paklojama lovelė-maniežas.

Svečiai su augintiniais

Viešbutyje leidžiama apsistoti su savo kate ar šunimi. Papildomas mokestis už vieną augintinį – 20 Eur / parai. Apie atvykimą su augintiniu, prašome iš anksto pranešti viešbučio registratūrai ir gauti iš viešbučio patvirtinimą. Jūsų augintiniui paruošime gultuką ir skanėstų. Atvykę į viešbutį Jūs sutinkate, kad tuo atveju, jei Jūsų augintinis pridarys žalos viešbučio inventoriui, kompensuosite padarytą žalą.

Papildomi įkainiai kartu su pusryčiais

  • Kūdikio lovelė / maniežas – nemokamai
  • Vienam vaikui iki 7 metų nakvynė kartu su tėvais (be papildomos lovos) – nemokamai
  • Vaikams nuo 3 iki 12 metų papildoma lova – 25 Eur / parai
  • Vaikams nuo 12 metų ir trečiam suaugusiam asmeniui (nuo 18 metų) papildoma lova – 30 Eur / parai

Sveiki,

Atsiprašome, dėl visuotinės kovos su Covid-19 pandemija viešbutis bus laikinai uždarytas. Planuojama viešbučio atidarymo diena lapkričio mėn. 30 d. 2020 m.
Maloniai prašome kreiptis el.paštu info@nationalhotel.lt jei kils papildomų klausimų. Skubiais atvejais prašome kreiptis telefonu +370 655 72852

Hello,

We are soryy the hotel is temporarily closed due to Covid-19 pandemics. Planned reopening date is 30th of November 2020
If you would have any questions kindly please contact us by e-mail info@nationalhotel.lt or call us in urgent matter +370 655 72852